ה-J זה ג'קאס: ג'יימי אובראיין חוזר עם J.O.B

מאת יואב נקש מאי 09, 2015

מצחיק, יותר, משוגע יותר, מטורף יותר וכואב הרבה יותר... ג''ימי אובראיין חוזר למסך הקטן של היו-טיוב בדגם גדול של 5.0. הג'קאס של הגלישה מהחוף הצפוני של הוואי ממשיך את סדרת Who is J.O.B של חברת רד בול או בכינויה העממי "ראית איזה דפוק אני?", עם ורסיה חדישה שכוללת עוד הרבה מריחות, התפוצצויות, פצפופצי אשכים וגלישה על כל מיני מתנפחים. הטיזר ללהיט היו-טיובי לא משאיר דבר לדימיון... JOB נותן בראש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים