ווידאו
ווידאוגלישה ← משוואה עם נעלם: לגלוש בלי גלשן זה קסם של כשרון נסתר

משוואה עם נעלם: לגלוש בלי גלשן זה קסם של כשרון נסתר

מאת יואב נקש אוגוסט 24, 2016

לאומנות שבריחוף עם הגלשן מעל שבירת הגל ניתן הכינוי "פלואטר" (Floater) אבל ככל הנראה לפלואטר יש משמעות נוספת.. נעלמת. מה אם היינו לקוסמים שיכולים לרחף מעל המים ולרכוב על הגלים רק עם הרגליים וללא גלשן? ככל הנראה בפועל לעולם לא נוכל לעשות זאת אבל בעזרת עריכה ממחושבת אין צורך לרחף בנבכי הדמיונות ואפשר לראות זאת בסרטון הבא באופן מוחשי ביותר.

אז אם היו לכם אי אילו ספקות לפניכם הוכחה בקיומם של כמה "ישו" בקרבנו... ראיין ברץ', ספנסר גורדון, טרוור אדלר וטרוור גורדון מרחפים על הגלים, בלי גלשנים. פוסטרההאנטינגטון שערך את הקליפ האומנותי הנ"ל טוען שהריחוף על הגל היה ונותר בגדר חלום ולקח לו לא מעט זמן להגשים את זה בעריכת הווידיאו הנ"ל. "גלשנים זה נחלת העבר. הגיע הזמן להחליק עם הרגליים על הגלים", אומר פוסטר. מוסיף ושואל טרוור גורדון: "אם אני לא גולש עם גלשן האם אני עדיין גולש על הגל"? .... המממ שאלה טובה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים