ווידאו

אורורה של עולם! האם ראיתם שמיים כאלו פעם?

מאת יואב נקש יולי 31, 2015

וואוו! ...נותרתי ללא מילים. לקח לי כמה רגעים לחזור לעשתונותיי ולהבין שהדבר שבו צפיתי כרגע הוא העולם שבו אני חי. וגם אתם כמובן. הטבע, השמים, הנופים, הצבעים וכל התנועה הסיבובית של הכדור סיחררה את חושיי. לאחר מסע שבו גמע 20,000 מייל שבהם צילם 70,000 תמונות סטילס, ג'ף בויס (Jeff Boyce) החליט ליצור קולאז' טיים לאפס של יצירה עוצרת נשימה שנראית כמו בריאת העולם.

בעונת האביב של שנת 2015 ג'ף רדף אחרי סערות שהובילו אותו לחצות 15 מדינות ברחבי ארה"ב. במהלך המסע הוא הצליח לתעד את שביל החלב מעל המדבר ואת הזוהר הצפוני מעל שמי קנדה. הקליפ המהפנט שנקרא בשם "Edge of Stability" (גבול היציבות) נראה כמו יצירת אומנות בסגנון פוסט מודרני של טבע דומם - או שיותר נכון להגיד "טבע שאינו דומם". פשוט WOW!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים