ווידאו
ווידאוגלישה ← האמת העירומה: לורן היל חולצת את כל השדים מהבל היופי של הגולשות

האמת העירומה: לורן היל חולצת את כל השדים מהבל היופי של הגולשות

מאת יואב נקש מאי 19, 2017

אם אתם נעים קצת בחוסר נוחות, מרגישים נבוכים ואולי חשים בדחיה קלה כי אז זה בדיוק הדבר שהגולשת לורן היל רוצה שתרגישו כשאתם צופים בקליפ החריף הבא. היל מורידה את המסכה החלקה מגוף האישה והשעווה היחידה שהיא עושה זה לגלשן. היא מציגה את האמת שלה ולא עם פילטר באינסטגרם! פשוט גדולה!

שם הסרטון מבטא את התוכן הנצפה. "Pear Shape" הוא ביטוי ששגור באוסטרליה המתאר מצב שבו תוכניותיו של אדם מסויים התפקששו לחלוטין. הקליפ גדוש בהומור אישי ווהמחשות וויזואליות שמנפצות את תקרת הזכוכית המושלמת של האישה המודנית, של הגולשת והביקיני שאותו היא לובשת.

לורן היל אינה מבינה מדוע נשים צריכות למתג את עצמן בדימוי של יופי מושלם והיא רואה בזה נטל לא קטן שאותו היא מעבירה בסדרת משפטי מחץ בוטים אך מצחיקים עד כאב. אחת הנשים הפייבוריטיות ביותר שלנו... ים של ריספקט!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים