ווידאו
ווידאוגלישה ← גודלים על ענקים: הדור הצעיר של הצ'ארג'רים מטהיטי

גודלים על ענקים: הדור הצעיר של הצ'ארג'רים מטהיטי

מאת יואב נקש יוני 07, 2015

יש כאלו שנולדים לחופי הים התיכון וזוכים לגדול על גלי רוח, יש כאלו שנולדים בפלורידה וגודלים להיות אלופי עולם ויש את הדור הצעיר של טהיטי שגודל על מגרש המשחקים המסוכן ביותר בעולם - כל אחד והים שלו. בטהיטי ששוכנת במרכז האוקיאנוס השקט נמצא אחד מהגלים הטובים והמסוכנים ביותר לגלישה בעולם הכחול אך הגולשים המקומיים לא מתרגשים מכך כי עבורם זהו גל שבשגרה.

הוסיפו אותנו כחברים בפייסבוק ו/או הרשמו לסרף-לטר של צלם ים והשארו מעודכנים בכל מה שחדש!

מאז שליירד האמילטון תפס שם את גל המילניום, טיהופו הפך ליעד מבוקש והמקומיים שדרשו Faatura ובעלות דחפו את הדור הצעיר שיתפוס את מקומם. בחלוף השנים "הגיל שמותר להתחיל" ירד, וכיום דור צעיר ונועז של מקומיים שועט עם הגלשן על פני הגל. בראש החבורה הצעירה נמצא מטאהי דרולט (Matahi Drollet) אך מאחריו משתרך טור ארוך של גולשים צעירים סופר-כשרוניים ומלאי תעוזה שהופכים לגברים ביום אחד של גלישה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים