ווידאו
ווידאוגלישה ← חודש של אייריאלים ו-30 שנים של תעופה. 5 המעופפים הגדולים מכולם

חודש של אייריאלים ו-30 שנים של תעופה. 5 המעופפים הגדולים מכולם

מאת יואב נקש מאי 25, 2015

זה היה חודש של אייריאלים. זה התחיל עם ג'ון ג'ון והרודיאו פליפ המשוגע שעשה בריו פרו, המשיך עם הניצחון של טולדו והמפגן האווירי שלו בגמר והסתיים ברודיאו פליפ טריק של מאט מאולה בהוואי. זה היה חודש שבו לקחנו אוויר ונשארנו ללא חמצן כשראינו את התרגילים. בתוכנית היו-טיובית Pipe Line, אנו זוכים לקבל תזכורת מהחודש שהיה ודירוג חמשת גולשי האייריאל הטובים ביותר בכל הזמנים. התצאות משאירות אותי קצת בספק לאמינות הדירוג בגלל הגולש שנבחר במקום הראשון אבל בוחר להתעלם מכך כי כל הסירטון הזה הוא בעצם מחווה לשון בארני בארון חלוץ האייריאלים שהלך לעולמו בתחילת החודש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים