ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← עם הים לא משחקים: הנה כמה תובנות בשילוב קטעי סרטונים על כוחם הרב של הגלים

עם הים לא משחקים: הנה כמה תובנות בשילוב קטעי סרטונים על כוחם הרב של הגלים

מאת יואב נקש יולי 08, 2020

אל תקפצו למסקנות נמהרות, לא כל בחור עם שיער בלונד מחומצן שאוחז בידו גלשן ניחן בפחות תבונה מכם. למעשה חכמת החיים / הים של כל גולש היא עניין של ניסיון והבנה של מערכת כוחות שזרה לאדם הממוצע. הרוב המוחץ של הגולשים מכיר את עוצמת הגלים, מבין את הזרמים וכבר התמודד עם רגעים הרי גורל גם שלו באופן אישי וגם כשנחלץ לעזרתם של אחרים.

לגולש הסקימבורד ג'ק טיני יש כחצי מיליון נרשמים בערוץ היו טיוב שלו עם סרטונים שמזכירים את השגעונות שמהם "סובל" ג'יימי אובראיין. אבל בשני הסרטונים שלו שבו הוא מקריין מצבים מסוכנים בים שנקלטו בעדשת המצלמה יש הרבה תובנות שאותן כדאי מאוד להפנים... ובמיוחד אם אתם תיירים. ג'ק מנתח את המצבים שבהם אנשים לקחו צעד אחד קרוב מידי לאזור האיפקט של הגלים ובכך סיכנו את חייהם באופן ממשי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים