ווידאו
ווידאוגלישה ← השור הזועם צריך גילוח: מארק אוקילופו לא יוצא מהמים בפרסומת ל-Braun

השור הזועם צריך גילוח: מארק אוקילופו לא יוצא מהמים בפרסומת ל-Braun

מאת יואב נקש יוני 26, 2015

זה התחיל בשנה שעברה (2014) כשאוקי התחרה מול יריבו טום קארן במקצה המורשת / קרב האגדות של ה-WSL. אוקי נלחם בעור שיניו ורצה את הניצחון הזה יותר מכל אבל ניקוד של 10 מושלם לגולש הגופי ניפץ את כל חולומותיו. אוקי לא התגבר על כך. הוא סירב לקבל ההפסד שלו כעובדה מוגמרת והחל במשטר אימונים נוקשה שגרם בעצם לכל חבריו מענף הגלישה לדאוג לשלומו. אוקי, ובכינויו "השור הזועם", סירב לצאת מהמים.

"הוא לא יצא מהמים במשך חודשים והוא התחיל לגדל קשקשים", אומר בדאגה וויין בורת'ולומיי (Wayne "Rabbit" Bartholomew) אלוף העולם לשנת 1978. "התחלנו לשלוח לו חבילות מתוקים רק בכדי שזה ייתן לו קצמת כוח להמשיך... אבל זה לא היה מוצלח", אומר ג'ואל פרקינסון אלוף העולם לשנת 2012.

שגרת האימונים שלו התחילה להתיש אותו ובכל יום שעבר הוא נראה מוזנח עוד יותר. עד אשר חבריו ומשפחתו האוהבים שלחו לו מכונת גילוח בתקווה שזה מה שיעזור לו להיות נקי ולהיראות כמו בנאדם. ברגע שהוא גילח את זקנו הוא גילח גם את כל הבעיות שלו. אוקי חזר להיות אוקי והכל בזכות מכונת הגילוח WaterFlex של בראון Braun :)

וזהו המקצה מול טום קארן בשנת 2014 ב-J Bay שגרם לאוקי לא להתגלח אבל לזכות לככב בפרסומת מצחיקה...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים