ווידאו

שובו של הגולד: עוד סרטון חזק של ג'ון ג'ון

מאת יואב נקש מרץ 17, 2019

נדמה שג'ון ג'ון קצת נעלם לנו בחודשים האחרונים. הוא לא כתב או התקשר אבל לפחות הוא דאג לקחת איתו מצלמה ולערוך עבורנו סרטון שמסביר איפה היה. האמת שקצת דאגנו אבל מכיוון שאנו מכירים אותו זו הסיבה שהוא כה מיוחד. אתם מבינים? ג'ון ג'ון לא "רץ לספר לחבר'ה", לא מחובר עם טוויטר ואינסטוש כמו אינפוזיה, הגולדן בוי חי את חייו - קודם כל לעצמו ואח"כ בשביל לספק את הרעב של מעריציו. אז הנה לקט של צבעים, צינורות וביצועים נפלאים של אלוף עולם שלוקח את הזמן.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים