ווידאו
ווידאוגלישה ← המעריץ הסודי: קאי לני משיג חתימה מג'ון ג'ון, חברו הטוב.

המעריץ הסודי: קאי לני משיג חתימה מג'ון ג'ון, חברו הטוב.

מאת יואב נקש אפריל 07, 2019

יש רגעים באינסטוש שהם פשוט טובים מידי בכדי שלא נשתף אותם. רגעים שמזכירים לנו שכל גולש, ולא משנה עד כמה הוא מקצוען, הוא עדיין ילד שיש לו ספורטאי שאותו הוא מעריץ... גם אם הוא מכיר אותו והם חברים טובים.

קאי לני הצליח להגניב את עצמו ואת כובע המצחיה שלו כשג'ון ג'ון יצא מהסשן שלו ב- D Bah (חוף דוראנבה) שבגולד קוסט האוסטרלי. רגע מצחיק שנדמה כי פלורנס לא מבחין בו עד שהם נפגשים ואומר שהוא לא הבין מה קאי ניסה לעשות... "מה הוא מנסה לצחוק עלי או משהו"?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים