ווידאו

מיקאלה ג'ונס שומר בסיקרט את הספוט המעוגל הבא

מאת יואב נקש יולי 24, 2015

בזמנים אלו קשה להאמין שנותרו עוד ספוטים עלומים ברחבי בעולם. במשך עשררות שבשנים, גולשים תרו מסביב לעולם בחיפוש אחר הגל המבודד והמושלם. לאחר שכבר חרשו סביב כל האיים הטרופיים כעת הגולשים שמים פעמיהם אל עבר המקומות הקפואים רק בכדי שיוכלו לגלוש שם ללא אחרים. אבל אחרי הכל ייתכן שיש עדיין סיקרט ספוטים שלא רשומים בווייז או בגוגל Earth, ובספוט שכזה גולש מיקאלה ג'ונס (Mikala Jones) - גל מושלם אובאלי וצינורי... בלי אף אחד מסביב.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים