ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← הגולש מההר המושלג: גרי לופז שומר על תנועה ומנדב חכמת חיים רבה

הגולש מההר המושלג: גרי לופז שומר על תנועה ומנדב חכמת חיים רבה

מאת יואב נקש מרץ 26, 2017

גרי לופז הוא אדם שאני באופן אישי מעריץ. לא רק בגלל היותו הצ'ארג'ר המיתולוגי של פייפליין או חלוץ הגולשים באולוואטו, אלא בגלל שהוא שינה את חייו וויתר על המגורים בקרבה לים בשביל להיות קרוב לבנו, אלכס - כי משפחה היא מעל הכל. גרי לופז וויתר על החיים מתחת לעצי הדקל, על החופים המוזהבים והגלים בצבע טורקיז של הוואי ועבר להתגורר בהרים הלבנים והמושלגים של מדינת אורגון. וכן, גם שם הוא ממשיך לגלוש.

"פעילות גופנית זו תרופה והתנועה היא חיים", זהו המשפט שמלווה את לופז ומחזק את רוחו בהרים המושלגים. כמה נכון המשפט הזה למישהו שבאמת נמצא בתנועה, ששינה כליל את אורחות חייו וגילה עולם חדש ואחר משהורגל. במיני דוקו על מקום מגוריו וחייו באורגון, לופז מנדב מחכמת החיים שרכש, מההוויה של המקום הפסטורלי עם האנשים הטובים שעושים לו טוב וגורמים לו לאושר. על סנובורדינג וגלישה בנהר בשילוב נקודת מבט של זן רגוע, לופז מוכיח שהנשמה קודמת לגלישה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים