ווידאו
ווידאוגלישה ← הגולשת בכתום: קאריסה מור הביאה צבע לגלים של מרוקו וישראל

הגולשת בכתום: קאריסה מור הביאה צבע לגלים של מרוקו וישראל

מאת יואב נקש אפריל 27, 2017

אלופת העולם מהוואי הגיעה בהפתעה לארצנו הקטנה בתחילת השנה. הצטלמנו איתה, שוחחנו אותה, גלשנו איתה ובעיקר התרגשנו לראותה. כעת, 5 חודשים לאחר מכן יוצא הקליפ שמסכם את ביקורה ההיסטורי על הגלים במרוקו וישראל.

5 ימים גדושים היו לקאריסה מור בישראל ומיד אח"כ היא המשיכה בנמסעותיה עם משפחתה (אביה ואחותה) למרוקו. קצת התאכזבנו לגלות שבסרטון זה לא נכללו נופים ישראלים כלל - אף לא פוטג' אחד שפונה מזרחה ומתעד את ביקורה בעיר הבירה או בזו ללא הפסקה! הגלים באותה תקופה היו בהחלט יפים וטובים אבל אי אפשר להבדיל בין אלו של נהריה לטגזוט (יחי ההבדלים הקטנים). כן, גם לנו יש דיונות, גמלים ובאסטות עם פירות אז אם נשים את הרצון בקידום התיירותי לצד ביצועים של אלופה אפשר להגיד שגם ככה להרבה אנשים בעולם כל "המדינות האלו" הן אותו הדבר.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים