ווידאו
ווידאוגלישה ← סצנת הסקייטבורד והגלישה בקובה חיה ורוקדת סלסה

סצנת הסקייטבורד והגלישה בקובה חיה ורוקדת סלסה

יוני 05, 2016

לנסוע לקובה זה כמו מסע בזמן. המכוניות ישנות, הסיגרים בטעם של קאסטרו וצ'ה גווארה, החנויות ריקות ממוצרים וזה בהחלט מספיק בשביל לשמח את התושבים שיוצאים במחול סלסה לכל נעימה קצבית שנשמעת ברחוב. אך ככל שזה נוגע לקהילת הסקייטרים והגולשים, החיים אינם כה קלים. הגלשנים היחידים הם אלו שמצאו דרכם באיזושהי דרך אל האי וכך גם הסקייטבורדים והחלפים... ובכל זאת, שני ענפי הספורט מצליחים להסתדר עם מה שאין ותמיד ליהנות ממה שיש...גלגלים וגלים!

צ'ארלי בארקהורן (Charlie Barkhorn) ליווה עם מצלמתו את הסצנה האקסטירימית בקובה וגילה מספר חבר'ה חלוצים עם אג'נדה ברורה לקידום ושמירה על המסורת. על אף שדעת המקומיים על ענפי הספורט אינה ממש אוהדת הם מצליחים לאגד סביבם חברים חדשים ולקדם פיתוח של סקייטפארקים לצד גלישה על גלים. 

בקובה יש ווייב מיוחד אך מרבית הסיכויים שבעתיד הדברים הולכים להשתנות. ביקורו של אובמה בחודש מרץ 2016 הפשיר את היחסים הדיפלומטיים עם ארה"ב וגם הוסרו כמה מההגבלים העסקיים. על כן, זה הזמן לבקר בקובה לפני שהיא תהפוך להיות עוד כוכב על הדגל האמריקאי. עוד על קובה כיעד לגלישה בכתבה הבאה

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים