ווידאו
ווידאוגלישה ← דברים שצריך לדעת: המדריך המציאותי לגלישה בדרום אל. איי

דברים שצריך לדעת: המדריך המציאותי לגלישה בדרום אל. איי

מאת יואב נקש נובמבר 19, 2020

גם אם אנחנו עדיין תקועים בתקופה שבין בידודים כדאי להתכונן לימים שבהם נשוב לפקוד את הגלים שמעבר לים הגדול. הוידיאו הבא מתמקד על רצועת החוף של סאות' ביי בלוס אנג'לס. גולשים וצלמי גלישה נוטים לתאר מציאות שנראית too good to be true כשלמעשה האזור אינו חף מצפיפות יתר או גלי קלוזאאוט שנטרקים בהפגנתיות. לספקנים שבינינו נדמה שיוצר הסרטון מתמקד בעיקר על פרטים שליליים שככל הנראה מטרתם הנסתרת להרחיק גולשים שאינם מקומיים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים