ווידאו

רינקון (עם ררר) ... מכונת הגלים של קליפורניה!

מאת יואב נקש מרץ 20, 2015

אי שם על כביש 101 בדרום קליפורניה, שוכנת לה סאנטה ברברה (Santa Barbara) מקום מושבו של הפוינט שבמבט חטוף אחד גורם לכל גולש להתאהב בו עד כלות. הפוינט של Rincon שפרושו מספרדית הוא "פינה" או "זווית", הוא בעצם התגלמות מדוייקת של שמו: הגלים נשברים בזווית מתימטית מדוייקת ופינת הגל נמתחת בשבירה מושלמת. "מכונת הגלים" של רינקון נראים מלאכותיים אבל בעצם מדובר בדבר האמיתי - באחד מהספוטים לגלישה מהטובים ביותר על פני הכדור הכחול!

לא יודע אם לצחוק או לבכות אבל הצילום הבא שתועד ב-08 בפברואר 2015 ע"י ג'ף צ'אלובה (Jeff Chavolla), גורם לי חופשי לדמוע... מה לא הייתי נותן בשביל כמה שעות באותו יום נדיר ברינקון (שאת שמו מבטאים עם ררר...), לגלוש על הגל המושלם עם השם הכי אקזוטי בקליפורניה...?! ושתהיה לכם "צפייה מענה" :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים