ווידאו
ווידאוגלישה ← נראה טוב: ווייבגארדן דרום קוריאה משחרר גלים יפים בקצב

נראה טוב: ווייבגארדן דרום קוריאה משחרר גלים יפים בקצב

מאת יואב נקש נובמבר 12, 2020

בריכת הגלים שבדרום קוריאה רק נפתחה לאחרונה וכבר היא עושה גלים טובים גם בתקשורת וגם בשטח. הבריכה שנחשבת לגדולה בעולם היא גולת הכותרת בפארק שמתפרש על שטח נרחב. זה מדהים לגלות שלא נדרש זמן רב לבנייתה ואת הגלים העמידו בשורה אחת אחרי השניה בפרק זמן קצר של שנה וחצי בלבד. איכות הגלים מתקרבת לרמה הסלייטרית שבלאמור אבל התדירות שלהם עולה על כל בריכת גלים אחרת. הטכנולוגיה של ווייב גארדן Cove מפמפמת יפה כמו מכונה משומנת כהלכה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים