ווידאו
ווידאוגלישה ← מה נסגר עם יפן ומה הדבר הירוק הזה שגולש על הגל?

מה נסגר עם יפן ומה הדבר הירוק הזה שגולש על הגל?

מאת חופית לוגסי אוגוסט 06, 2015

הבן דוד של טלטאביז עושה טואו-אין וגולש עם משקפי צלילה? לא ידענו שיש להם בן-דוד... *@^$* כנראה שרק מי שגדל ביפן מכיר את גצ'אפין (Gachapin) ורק אותו אחד שגדל ביפן יודע שבובת המפלצת-דינוזאור היא חלק מתוכנית ילדים ידועה שנקרה היראקה (Hirake). גצ'אפין עושה הרבה מאוד דברים מוזרים ואחד מהם הוא לגלוש בטואו אין על הגלים... בארץ הסוגדת למנגה ואף מתחתנת עם גיבוריה המצויירים, לא מפליא שיש יצורים נוספים שקמים לתחייה וגולשים.

גצ'אפין בלי משקפי צלילה בדרך לסשן גלישה ...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
חופית לוגסי

כתבת טור ודיעה. פעילה סביבתית, גולשת סאפ וכותבת כבר שנים באהבה גדולה, יש לי טורים קבועים בכל סוגי המדיה אבל הכי אוהבת בעולם לכתוב על השילוש הקדוש: ים, מוזיקה וקלי סלייטר :) מוטו לחיים: הכי בוב מארלי שישי: ONE LOVE!

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים