ווידאו
ווידאוגלישה ← הנה משהו שלא ידעתם שאתם צריכים: תיק לייבוש חליפת הגלישה

הנה משהו שלא ידעתם שאתם צריכים: תיק לייבוש חליפת הגלישה

מאת יואב נקש מאי 13, 2017

החורף כבר מאחורינו ואת החליפה פשטנו מעלינו. חלק מאיתנו כבר תלה אותה בארון וחלק נכבד מאיתנו עדיין לא שטף אותה אפילו מהחול. אז לכל אלו מכם שמחפשים ציוד שיעזור לכם לאחסנה בנחת ומבלי שתרטיב לכם את המושב או תסריח לכם את הרכב, תכירו את פריט הגלישה שלא ידעתם שאתם צריכים בכלל... תיק לייבוש חליפת הגלישה.

חליפת הגלישה היא פריט חשוב בציוד הכולל של הגולשים שלא תמיד זוכה מהם ליחס הראוי. אז במקום לזרוק אותה בתוך שקית אחרי הסשן, להרטיב את המושב של הרכב או לתלות אותה על קולב שירחיב אותה ויעשה ממנה שק, אפשר פשוט להכניסה לתוך תיק שייבש וישמור עליה.

ה-Dry Bag הוא החיבוק הכי חם שהחליפה שלכם יכולה לקבל מכם. תיק שבתוכו וו ושעליו תולים את חליפת הגלישה הרטובה. החליפה יושבת לה שם בנחת, מאוווררת מהצדדים וכל המים העודפים מתנקזים לתחתית ובשחרור הפקק נשפכים. את החליפה אפשר להשאיר בתוך התיק בזמן הייבוש בשמש וכך היא יכולה להתייבש מבלי להנזק. התיק לחליפת הגלישה מוצע למכירה במחיר של 48 פאנד (200 שקלים) אך נכון לרגע זה הוא ניתן למשלוח רק בתחומי אנגליה. זהו בהחלט פריט עזר נחמד שסוגר את המתנה המושלמת עם הקולב ששוטף לכם החליפה שאותו תצטרכו לקנות בנפרד כמובן.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים