ווידאו
ווידאוגלישה ← הליגה שואלת: 'האם קלי סלייטר זקן מידי בשביל הסבב?'

הליגה שואלת: 'האם קלי סלייטר זקן מידי בשביל הסבב?'

מאת יואב נקש מרץ 18, 2017

ב-WSL החליטו לעשות סיבוב על סלייטר והריצו שאלה בקרב המתחרים בגולד קואסט "האם קלי סלייטר זקן / מבוגר מדי בשביל להתחרות בסבב?". השאלה, הומוריסטית כשלעצמה, נשמעה קצת מביכה ואולי אף במידה מה קצת סרקסטית. זה הרי ברור שהאלוף מתחרה בצעירים בני מחצית גילו והוא הגולש המבוגר ביותר שהתחרה אי פעם בסבב המקצועני אבל כל חבריו התפתלו בתשובתם, ניסו להשמע קורקטיים והשיבו נבוכים על השאלה... בשלילה.

טולדו חושב שהוא לא זקן בכלל אבל באותה נשימה הוא דאג לציין שהוא יכול להיות אבא שלו. ג'וש קר התחכם ואמר אני מקווה שהוא יתחרה עד המוות (אח"כ תיקן את עצמו ואמר גיל 63) כי רק ככה הוא יוכל לנצח אותו. גם האלוף בכבודו ובעצמו חושב שבגיל 45 הוא מבוגר מידי... אבל בשביל ללכת לפאב. ובכל זאת הוא שם לב לאותיות הקטנות שבשאלה ואומר שאם אין להם (ל-WSL) כוונה להחזיק אותו אז רק שיהיו אמיתיים איתו. האם הייתה כוונה נסתרת בשאלה של ה-WSL? ומה דעתכם, האם סלייטר מבוגר מידי בשביל הסבב?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים