ווידאו
ווידאוגלישה ← ללוק דייוויס יש אח ששוחט לא פחות ממנו ואולי אפילו יותר

ללוק דייוויס יש אח ששוחט לא פחות ממנו ואולי אפילו יותר

מאת חופית לוגסי ינואר 03, 2016

האם ידעתם שללוק דייוויס יש אח צעיר? במידה והתשובה היא לא (וסביר להניח שלא) אז זו ההזדמנות שלכם להכירו. זהו ג'ייק דיוויס (Jake) וכמו אחיו גם הוא מסאן קלמנטה קליפורניה-יה, יש לו שיער בלונדיני מחומצן-שמש והוא גולש רגולר (בלתי רגיל). שלא כמו אחיו הגדול הוא אוהב יותר להתעופף מתחת לרדאר וממש לא רוצה להיות בצילו: "אני לא לוק ולעולם לא רוצה להיות כמוהו", כתב ג'ייק בביו שלו.

אז ג'ייק הוא ממש לא לוק וכל משחקי הרייל, רוטיישנים לייבקים והפירוק על הגלים רק מגדילים את הפער ברמת הגלישה מאחיו הגדול. זוז הצידה לוק, כי יש דייוויס חדש בשכונה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
חופית לוגסי

כתבת טור ודיעה. פעילה סביבתית, גולשת סאפ וכותבת כבר שנים באהבה גדולה, יש לי טורים קבועים בכל סוגי המדיה אבל הכי אוהבת בעולם לכתוב על השילוש הקדוש: ים, מוזיקה וקלי סלייטר :) מוטו לחיים: הכי בוב מארלי שישי: ONE LOVE!

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים