ווידאו

קטועי הרגליים האלו הולכים להעניק לכם השראה

מאת יואב נקש ספטמבר 20, 2015

לעיתים החיים מזמנים גורל אכזר של קטיעת גפיים בעקבות מום מולד או כתוצאה מתאונה קשה. האתגר שבהתמודדות עם נכות היא לשמור על האופטימיות אך כשהגלישה נכנסת למשוואה היא מקצרת את הדרך להחלמה ומשכיחה (גם אם במעט) את המגבלה. קבוצת הגולשים הבאה מאוסטרליה מתאמנת לקראת אליפות העולם הראשונה מסוגה לנכים של ה-ISA שתתקיים בין ה-24-27 בספטמבר ב- La Jolla, קליפורניה. מבחינתנו הגביע מגיע לכל אחד מהם!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים