ווידאו
ווידאוגלישה ← הם ממש טובים! הצעירים האלו גולשים כמו אלופי העולם הבאים

הם ממש טובים! הצעירים האלו גולשים כמו אלופי העולם הבאים

מאת יואב נקש מאי 18, 2015

הסרטון הבא אינו הוגן כלפי 99.9 אחוז מהגולשים בעולם שלעולם לא יגיעו לרמה של החבר'ה הצעירים האלו ששוחטים את הים. אי אפשר שלא להתפעל מיכולותיהם בגלישה ובאותה מידה לקנא בהם על שבגילם הצעיר הם כבר הצליחו לטפס גבוה מעל כולם באייריאלים מטורפים על הגלים. הצעירים של חברת Hurley מתייגים את עתידם כבר כעת לקראת הסבבים המקצוענים שבהם הם מתחרים ויתחרו בעתיד. תשננו טוב את השמות שלהם כי בשנים הלא רחוקות מכאן אחד מהם, או כולם, יעמוד על פודיום אלופי העולם.

קבלו את בני ה-15-16 כשהם קורעים את הגלים של אוסטרליה לגזרים: בארון מאמיה (Barron Mamiya) מהוואי, הירוטו אוהארה (Hiroto Ohara) מיפן, ג'ייק מרשל (Jake Marshall) מקליפורניה וקאי הינג (Kai Hing) מאוסטרליה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים