ווידאו
ווידאוקצרים ← היה יכול לעשות גם קיק פליפ: טיאגו קאמארו קופץ Ollie מעל גולש

היה יכול לעשות גם קיק פליפ: טיאגו קאמארו קופץ Ollie מעל גולש

מאת יואב נקש אפריל 08, 2015

כמה פעמים בחייכם נתקלתם במצב כזה שבו גולש חותר חזרה לליין-אפ ונמצא ממש בדרככם על הגל? מרבית הסיכויים שפעלתם באחריות ולא בחרתם בשלב החניכה של דעא"ש - שכן עד כמה שזה מעצבן ומבאס, שמרתם על ראשו של הגולש ופשוט מצאתם דרך עוקפת או שוויתרתם על ההמשך. אבל במקרה של טיאגו קאמארו (Thiago Camarao), אין שום דבר שיעמוד בינו לבין הגלישה על הגל וגם אם מדובר בכיפוף חוקי הבטיחות א יותר נכון בקפיצה מעליהם. ה"אולי" היה מתוזמן היטב מעל גבו של הגולש ועבר בשלום... מה שאומר שטיאגו פספס הזדמנות מעולה לקיק פליפ :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים