ווידאו

סבולת בלי לסבול: 25 דקות אימון אירובי בקצב לב כייפי

מאת יואב נקש מאי 20, 2016

תשכחו מהאימון המחזורי שאתם מכירים כי בסדרת אימון זו אין סטים ולא חוזרים על תרגילים. האימון הבא שאורכו 25 דקות מיועד לשיפור סבולת לב-ריאה אבל בצורה כייפית שמכניסה עניין על ידי גיוון בתרגילים שונים - דרך מעולה לא רק לעשות כושר אלא גם לשרוף 300 קלוריות. 

עד כמה שזה מרגיש טוב לעשות פעילות כושר, להניע את הגוף ולחזק שרירים, בהרבה מאוד מהפעמים זה יכול להיות גם משעמם וקצת מייאש. לחזור על אותו תרגיל פעם אחר פעם זה גם כך קשה ולא חסרים דברים שיסיחו את דעתכם ויגרמו לכם לוותר. אז בכדי לשמור על קצב וגיוון, אימון זה מיועד לתת לכם יותר עניין. אז תשתיקו טלפונים, תארגנו לכם מקום מרוווח לאימון מול הצג, שימו על מסך מלא וכנסו לקצב. לא לשכוח לנוח בתנועה בין תרגילים ולדאוג שלא להתאמץ יתר על המידה אם אתם מתקשים. בהצלחה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים