ווידאו
ווידאוגלישה ← גלשן מקגייוור: הבחור הבא בנה גלשן העשוי כולו מעץ וסרט הדבקה

גלשן מקגייוור: הבחור הבא בנה גלשן העשוי כולו מעץ וסרט הדבקה

מאת יואב נקש ינואר 01, 2018

במהלך השנים כבר הספקנו לראות אנשים שיוצרים גלשנים באופן נסיוני העשויים מחמרים לא שגרתיים, אחד שכזה פורסם כאן רק לפני כמה חודשים עם גלשן שאותו בנה מבדלי סיגריות. "פריצת הדרך" העדכנית ביותר בתחום בניית גלשני הגלים בסטייל מקגייוור מגיע מ-Vloger בריטי בשם ג'ק אטלנטיק שבנה גלשן העשוי כולו מעץ וסרט הדבקה (מסקינטייפ).

אטלנטיק נכנס למחסן ביתו עם כמה גזרי עץ והרבה גלילים של מסקינטייפ ולאחר שבנה את שדרית הגלשן הוא ליפף סביבה את הסרט הדביק. במהלך עבודתו, שלצערנו מגיע רק בהסבר ולא בהמחשה, ג'ק הצליח לעשות שייפ עם רוקר ולמקם חרבות. כל שנותר לו לעשות זה לבדוק אם הוא צף ובשלב מתקדם יותר האם הוא מצליח לגלוש עליו. והתוצאה סיפקה אותו בהחלט. לא רק שהגלשן צף היטב הוא גם הצליח לתפוס איתו פינה ולבצע איתו קאטים. אז להבא, כשאתם קצרים בכסף וארוכים בזמן, לכו לחנות חומרי בניין ותקנו כמה גלילים של מסקינטייפ - 100 ש"ח ויש לכם גלשן חדש :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים