הבחור הזה שוחט בענק על סקייטבורד קטן

מאת יואב נקש אוגוסט 06, 2015

היינו מצפים מסקייטבורד רטרו בגודל סולייה של נעל שישמש מקסימום לאיזה קרוזינג חביב בשכונה. חשבנו שהסקייטבורד מיני הקטנטן, שהוא בסה"כ דגם מחודש למה שרכבו עליו לפני 40 שנה, לא יאפשר לעשות הרבה תרגילים ובטח לא כאלו שישיאירו אותנו המומים - אז חשבנו.

ההפתעות הכי הגדולות בחיים מגיעות בדברים הקטנים והסקייטבורדר הספרדי מאנולו רובלס (Manolo Robles) מפתיע עם טריקים מדליקים - תרגילים שחשבנו שאותם ניתן לעשות רק עם סקייטבורד רגיל. מדהים מה שהבחור מסוגל לעשות עם הקרש פלסטיק הקטנטן! תהנו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים