ווידאו
ווידאוגלישה ← השראה של צרפתיה: לגולשת הלונגבורד פילוסופיה עמוקה

השראה של צרפתיה: לגולשת הלונגבורד פילוסופיה עמוקה

מאת יואב נקש יולי 14, 2016

בסדרת המופת החדשה של RVCA על השראתם של גולשים מופיעה במלוא הדרה גולשת הלונגבורד הצרפתיה מארגו אראמון-טוקו (Margaux Arramon-Tucoo). בדרכה הפיוטית אומרת גולשת הלונגבורד המקצוענית שההשראה שלה לגלישה נובעת "מהמרחב של הזמן החולף"... תגלגלו את זה קצת.

"הזמן שמת נולד מחדש בעזרת תחושתנו. הרוח מנשבת, הרגשה חמימה, אור מבליח, צבע מסויים". דבריה עמוקים אך לא מפתיע שהם נאמרים ממי שארץ מוצאה הוא ביתם של אומנים, יוצרים ופילוסופים נודעים. יחד עם כל ההתפלספויות, מארגו היא גולשת גלים שמעניקה השראה לרבים אחרים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים