ווידאו
ווידאואמנות ← צפו בבחור הכשרוני הבא כורת גזע עץ בחצר בית סבו ובונה ממנו לונגבורד

צפו בבחור הכשרוני הבא כורת גזע עץ בחצר בית סבו ובונה ממנו לונגבורד

מאת יואב נקש יוני 30, 2017

לעשות בעצמך זה לא תמיד הדבר הכי קל אבל הוא הדבר שיעניק לך הכי הרבה סיפוק מעבודתך. לדעת את המקור של המוצר, להכיר ואת תכונותיו, לללטש, להחליק, לחתוך וללטף אותו עד שהוא מקבל צורה ובאותה תנועה גם להעניק לו אופי וייחודיות שאין כמותה.

קייל מלוי מפלורידה נתן לגלשן הלונגבורד שלו את כל הנשמה. הוא כרת גזע עץ בחצר הבית של סבו והקדיש זמן רב, מחשבה ועבודת יד נפלאה בשביל להחיות את העץ ולהצמיחו מחדש על גלי הים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים