ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← בלי מנוי: מתפלח לבריכות בתי מלון וקופץ... מגבוה מאוד!

בלי מנוי: מתפלח לבריכות בתי מלון וקופץ... מגבוה מאוד!

מאת יואב נקש אוקטובר 05, 2016

ריגושים - זה המניע של הרבה מאוד אנשים הרפתקנים. אין גבולות לדרכים השונות שמיועדות לספק את היצר הסורר, את הזרמת האדרנלין לוורידים, ללכת על הקצה, לעשות משהו משוגע, לשבור מוסכמות, לפרוע חוק, ובקיצור: להתפלח לבריכות של בתי מלון ולקפוץ מגג הקומות העליונות.

הבחור שלעיל המוכר בכיונויו IG 8Booth כנראה אוהב מאוד ללכת לבריכה... לא לאחת אלא לכמה. הוא מתפלח לבריכות בתי מלון בלגונה ביץ' בקליפורניה וכמו בסרט מתח / אימה הוא רץ ומתנשף ועולה לקומה עליונה או למרפסת גבוהה ומשם קופץ ל"עמוקים" של בריכה רדודה. IG אינו חושף את זהותו האמיתית ובעמוד היו-טיוב שלו הוא כותב על עצמו שמגיל 6 הוא קופץ ממקומות גבוהים (בעיקר לים).

גם אם IG לוקה בשיבוש קל אי אפשר שלא להתפעל מהאומץ שלו לחמוק מתפיסתו וכן, גם מקפיצתו. כל "מבצע קפיצה" הוא מתעד עם הגו-פרו ובכדי להסתיר את זהותו הוא חובש לראשו מסיכה עם שנורקל. לפניכם עוד כמה קליפים מורטי עצבים עם נחיתות קרובות ומסוכנות לדפנות הבריכה... אנחנו חושבים שמגיע לו מנוי לכל החיים :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים