ווידאו
ווידאוגלישה ← האימון הכי קל לסטייל: לעמוד על לונגבורד בכל מקום :)

האימון הכי קל לסטייל: לעמוד על לונגבורד בכל מקום :)

מאת יואב נקש אוגוסט 03, 2018

סטייל זה דבר שנרכש עם הניסיון, זה תהליך שעובר ליטוש בכל גל שנתפס בחיים. הסגנון הנונשלנטי על הלונגבורד זה כבר משהו שגם מגיע עם האופי, לונגבורדינג דורש הרבה מאוד קוליות ואיפוק שלא להתפתות לביצועים ופשוט... לעמוד. לעמוד בסטייל ובמינימום תנועה. לעמוד ו... לא לעשות דבר מלבד נפנוף קל בידיים ומבט של "תן תמונה". בשביל להגיע לרמה כזאת של סגנון אתם צריכים להתאמן המון - בעמידה בכל מקום  - אפילו במקדונלדס או בתור לפלאפל :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים