ווידאו
ווידאוקצרים ← זו הסיבה שאסור לדבר בנייד גם בזמן נהיגה על סירה

זו הסיבה שאסור לדבר בנייד גם בזמן נהיגה על סירה

מאת יואב נקש פבואר 02, 2018

התיעוד הבא מציג רגעים של פחד מוות של ממש! שלושה דייגים שעסקו בעניינם, בדיג סלמון, בצד האמריקאי של נהר קולומביה, כמעט ומצאו את מותם מסירת מירוץ שדהרה לעברם במהירות. חרף קריאותיהם ונפנוף ידיהם אל עבר נהג הסירה, ראשם של השלושה כמעט ונערף כשזה פשוט דרס אותם. במזל רב, השלושה קפצו ממש בשניה האחרונה אל המים הקרים וחייהם ניצלו.

נהג הסירה הפוגעת בן ה-75 הואשם בנהיגה רשלנית, ובשלושה מקרים של תקיפה חמורה. להגנתו הוא טען כי הוא לא ראה את סירת הדייגים בגלל חרטום הסירה שלו. על אף הכחשתו, הדייגים טוענים כי דעתו הוסחה בזמן ההאצה לעברם מכיוון שהוא שוחח בטלפון הנייד ותובעים אותו על סך 400,000 דולרים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים