ווידאו
ווידאוגלישה ← הג'טבורד הזה יכול להגיע למהירות של 50 קמ"ש על פני הים

הג'טבורד הזה יכול להגיע למהירות של 50 קמ"ש על פני הים

מאת יואב נקש אפריל 23, 2018

כן כן, אנחנו יודעים שיש כמה מכם שהיו מעדיפים לא לשמוע זמזום של כלים מכניים בים אבל זו הטכנולוגיה וזו הקידמה ואי אפשר לעצור אותה. כבר התרגלנו לאופנועי ים, להבורבורד ואולי לא תהיה לנו ברירה אלא להתרגל בעתיד גם לג'טבורד - הגלשן הממונע.

זה בהחלט לא דבר חדש וגרסאות קודמות של גלשנים ממונעים כבר תפסו גלים והרביצו גז על פני הימים אבל הדור הבא של גלשני הג'טבורד רוצים לטוס - להרביץ מהירות ולא בהכרח לשייט כמו בקרוז. הפיתוח של Radin G2x שעליו יש תג מחיר של 40,000 שקלים (!) מציע גלשן ספורט שיכול להגיע ל-50 קמ"ש על המים (ומהר יותר כנראה לבית החולים אם לא נזהרים). בדור הזה אופנועי ים הם כבר עבר וגלשני סילון הם ככל הנראה העתיד.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים