ווידאו
ווידאוגלישה ← אחרי שתצפו בקליפ הבא גם אתם תרצו לצאת לטיול גלישה... במקסיקו.

אחרי שתצפו בקליפ הבא גם אתם תרצו לצאת לטיול גלישה... במקסיקו.

מאת הגל שלי פבואר 09, 2016

אחרי שצופים בסרטון שלעיל קשה מאוד לעמוד בפיתוי שלא לצאת להרפתקה של חיפוש במקסיקו. רצועת החוף הארוכה של באחה קליפורניה ומרכז מחיקו הם מקום משכנם של פוינטים מושלמים לגלישה. בעבר הם היו מבודדים, כבישי עפר הובילו גולשים הרפתקנים אל חופים ציוריים עם שבירות של גלים מושלמים, ואילו כיום יש דרך סלולה ושילוט... אם כי לא לסיקרט ספוט הנ"ל (ששמו שמור במערכת האתר).

הקליפ המדהים הבא של צלם הווידיאו כריס האנאט (Chris Hannant), התחיל בתור פרויקט יו-טיובי קצר אבל הפך ל-8 דקות מהפנטות של חצי דוקו, חצי גלישה. הפוינט הימני שמפמפם צינורות ארוכים לחופי כפר דייגים פסטורלי, נראה כמו חלום שרק מבקש להתגשם. בסרטון זה מופיעים הגולשים: כריסטיאן מוטיניו, ליאה אוק, קיגן ווארני, מיק פאנינג, דיין ריינולדס, שיין דוריאן ואלכס גריי. ושתהיה לכם טיסה נעימה למקסיקו :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
הגל שלי

עמותת הגל שלי עוזרת לנוער לעלות על הגל ולתפוס כיוון לחיים. מטרת התכנית היא להשתמש בגלישת הגלים ככלי חינוכי שיסייע ויכשיר אותם להתמודד עם אתגרים שבחיים. כמו בים, כך גם בחיים, הרעיון הוא לא לוותר, להתמיד וכך להצליח. במסגרת התכנית, הנערים לומדים להכיר את הים, הגלישה ובעיקר את עצמם. פייסבוק.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים