ווידאו
ווידאוגלישה ← השייפ החדש של גלשן ה-Firewire/Tomo יכול לעשות קסמים על הגלים

השייפ החדש של גלשן ה-Firewire/Tomo יכול לעשות קסמים על הגלים

מאת יואב נקש אוגוסט 27, 2015

כמה רחוק עוד אפשר ללכת עם שייפים לגלשנים? כמה עוד אופציות, שיופים ועיצובים ניתן לעשות בכדי שהדגם הבא יהיה יותר טוב מהקודם? והכוונה היא כמובן ל"היפטו קריפטו" (Hypto Krypto) שנבחר לגלשן השנה של 2014. מאז שקלי סלייטר רכש זכויות קניין בחברת Firewire אפשר לתפוס אותו גולש על כל מיני עיצובים מוזרים של גלשנים שנראים שעושים את עבודתם כמו קסם על הגלים - אחד מהם הוא גלשן ה-Tomo שעליו כמובן סלייטר קורע את צורתו.

כן, כמו שסלייטר יכול למכור קרח למכונת קרח כך מספיק שהוא יגלוש על הלוחות המוזרים וזה כבר יגרום לאחרים לחשוב שיש משהו מיוחד בהם וששווה להשקיע כמה פפלינוס עליהם. אבל מספיקה גם צפייה קצרה בטריסטן סולוויי (Tristan Sullaway) על הגלים של סאן-דייגו ואפשר להבין שיש לרגליו משהו עתידני ששווה יהיה להרחיב עליו את האופקים ולרכוב עליו את הגלים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים