ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← בין הרים ובין פתיתים: דאון היל שעושה חשק לסשן שלג

בין הרים ובין פתיתים: דאון היל שעושה חשק לסשן שלג

מאת יואב נקש ינואר 26, 2017

קצת שלג בחרמון וכל עם ישראל עולה להמיס אותו ואילו במקומות אחרים בעולם פתיתי השלג נערמים בין הרים וגבעות ומרפדים את הירידות במצע רך ולבן לאורך זמן. אלו שנמצאים באותם מקומות ובזמן הנכון, הם המרוויחים הגדולים מסשן סקי וסנובורדינג חלומי על "אבקה" שכמעט אפשר להסניף.

ביום שטוף שמש בהיר האחים פרובו, ניל ואיאן, עלו לפיק בהרי יוטה - האחד עם מגלשיים והשני עם מגלש יחיד, ויחדיו הם ירדו בדאון היל בין פתיתים כשהם מצלמים בגו פרו האחד את השני. התוצאה מרעננת במיוחד ועושה חשק לסשן מושלג.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים