סעודי בן ה-6: הילד החמודי שגולש

מאת יואב נקש אפריל 28, 2017

בממלכה הסעודית לנשים אולי אסור לנהוג אבל לילדים חמודים מותר לנסוע על סקייטבורד ולגלוש. במקום שבו החום המדברי שולט במשך כל ימות השנה יש גם מפלט לקרר את הנשמה - בטבילה בים האדום או במי המפרץ הפרסי. לסעודי בן ה-6 יש תחביב לא רגיל ועל אף שבמרבית הזמן הים במפרץ שטוח הוא דווקא מוצא גלים שמתאימים לגילו.

רפאל האוול הוא למעשה ילד בריטי ממוצא פיליפני שביקר בסעודיה יחד עם משפחתו וזכה לכינויו "סעודי". במשך שלושת חודשי החורף הוא גלש במי המפרץ הפרסי לבדו ובכך הפך לגולש הצעיר הראשון שגלש בממלכה הסעודית. הגלישה והסקייטבורד עזרו לו למלא את ימיו במקום שתחומי העניין מעטים לילדים בגילו. הקליפ הבא מנקודת מבטו החיובית של הילד החמוד מדגיש את היתרונות שיש בגלישה: לא משנה היכן אתה נמצא, כל שצריך זה גלים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים