ווידאו
ווידאוטבע וחי ← הברווז הגולש הפך לאטרקציה של ממש בקרב רוחצים בגולד קוסט

הברווז הגולש הפך לאטרקציה של ממש בקרב רוחצים בגולד קוסט

מאת יואב נקש פבואר 06, 2021

פעמים רבות בעבר נצפו בעלי הכנף משתעשעים על גלי ים וגם על גלי בריכה. המשיכה הטבעית שלהם למקור מים נלווית לטבע השני שלהם לרכוב על תנועה של זרם המים. ברווז אחד בגולד קוסט שאותו מגדלת משפחה אוהבת בביתם, גילה את מנעמי החיים בטיולים יומיים אל הגלים. הברווז ששמו "ברווז" (Duck) מגלה התלהבות רבה בכל פעם שחברי המשפחה רק מורחים על גופם קרם הגנה. כשברווז מגיע לים הוא הכי שמח בעולם ומביא אושר לכל הסובבים אותו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים