ווידאו
ווידאוגלישה ← הנערה הזו היא ככל הנראה הגולשת הטובה ביותר בעולם!

הנערה הזו היא ככל הנראה הגולשת הטובה ביותר בעולם!

מאת יואב נקש נובמבר 21, 2015

בהסתמך על המשפט המפורסם של דיוק קהאנמוקו ש"הגולש הכי טוב בעולם הוא זה שעושה הכי הרבה פאן", מג רו (Meg Roh) היא ככל הנראה הגולשת שעונה להגדרה הזו הכי טוב מכולם. גולש שנהנה במים אוהב את הים, את ההרגשה שברכיבה ועושה זאת מכל הלב והנשמה אלא שבמקרה של רו, היא מאוהבת בגלעישה עד כלות - עד כדי כך שהיא גולשת מידי יום!

לפני למעלה משנה פרסמנו כאן לראשונה אודות הטינאייג'רית מסן קלמנטה שבקליפורניה ושיאה האישי המדהים בגלישה. מג רו, אז בת 15, גלשה מידי יום במשך 3 שנים רצופות! סיפורה תמיד מעורר השראה, נחישותה מעוררת הערצה ואהבתה לים היא גדולה כמוה. כיום מג היא כבר נערה בת 17 שלא כמו פעם, היום היא גולשת כמעט מידי יום. בקליפ הקצר הבא היא ואביה מספרים על הדרך שבה הכל התחיל, על המטרה, ההתמדה ומדוע הוא לא עומד בדרכה... רמז? גם הוא אוהב לגלוש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים