ווידאו

ספידי דוגי: 'דרך הכלב' מהירה יותר ממסלול האופנים

מאת יואב נקש מאי 31, 2015

לשבילי אופנים ניתנים כינויים על פי דברים שמאפיינים אותם כגון צמחיה, סלעים, אנשים או בעלי חיים - כזה הוא מסלול האופניים "שביל הכלבים" בג'קסון שבארה"ב, אלא שזה צריך להקרא "שביל הכלב". לתושב המקום ורוכב האופנים ג'ף בריינס (Jeff Brines), יש כלב בשם טאקר (Tucker) ובכל פעם שג'ף יוצא לרכיבת אקסטרים במדרונות הרי ג'קסון, טאקר מתלווה אליו בריצה. אבל הריצה של טקאר מהירה כמו לאופרד או טיגריס והוא עוקף בספיד אדיר את ג'ף שרוכב על אופניו... כלב חיה שרץ במהירות טיסה. שווה האו האו לצפייה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים