אימון היוגה הזה לכתפיים מעולה עבור גולשים

מאת יואב נקש יולי 08, 2016

במידה ואתם גולשים, וסביר להניח שאתם אכן גולשי גלים, אז אתם לבטח מודעים למאמץ הרב שמופעל על שרירי הכתפיים. זה מתחיל בחתירה וממשיך עם הקימה המהירה לעמידה על הגלשן - לכתפיכם יש תפקיד מרכזי במימוש היכולות הגופניות שלכם על הגלים. אם ברצונכם לשפר את ביצועיכם ובעיקר למנוע שחיקה ועייפות אימון היוגה הבא יעזור לכם בכל זה וגם בהרפייה.

לביצוע סדרת תרגילי יוגה אלו יש צורך במזרן, קוביה לישיבה, ורצועה. השתדלו לפעול לפי ההנחיות וברוגע. אל תתאמצו יתר על המידה או בתנוחות שאינכם מורגלים אליהם. פעלו לפי ההנחיות וותנו לכתפיים שלכם לעבוד... בהצלחה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים