ווידאו
ווידאוגלישה ← להתאהב: טיה בלאנקו היא גולשת שנראית מעולה... גם על הלונגבורד

להתאהב: טיה בלאנקו היא גולשת שנראית מעולה... גם על הלונגבורד

מאת יואב נקש ספטמבר 09, 2015

אם קיבלתם את הרושם המוטעה על טיה בלאנקו (Tia Blanco) בגלל שלאחרונה היא הצטלמה לפלייבוי אז בבקשה לשים טיפאקס ולתקן. ראשית היא לא הצטלמה בעירום למגזין ושנית היא לא הצטלמה בעירום למגזין. טיה בלאנקו היא דבר ראשון גולשת וזה שנתוני גופה מחמיאים לה זה לא אומר שהיא לא יכולה להרשות לעצמה להשוויץ בהם - ויסלחו לי הפמיניסטיות על הקביעה הבאה כי מבחינתי זה לא מוריד מערכה.

טיה בנלנקו היא לא שפנפנה של יו הפנר והיא הרבה יותר מדוגמנית ביקיני של פלייבוי. גם חיטובי גופה וגם הסטייל המדהים שלה על הלונגבורד הם שעושים אותה לכל כך יפה עד שלא ניתן לעמוד בקסם שלה....  וקשה שלא ליפול להתאהב בה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים