ווידאו
ווידאוגלישה ← טייק דאט: זה מה שצריך לעבור אלבי לאייר בשביל רוטיישן אחד

טייק דאט: זה מה שצריך לעבור אלבי לאייר בשביל רוטיישן אחד

מאת יואב נקש אפריל 03, 2018

קליפים של גלישה, כמו סרטי הקולנוע, דורשים הרבה מאוד טייקים עד שמגיעים לתוצאה הרצויה. אנחנו לא רואים את כל הטעויות, הנפילות, הנסיונות החוזרים ונשנים להשלמת תרגיל יחיד ולפעמים זה קצת חסר לנו כי אנחנו יודעים שקדם לכך תהליך ארוך ואולי אף כואב. אלבי לאייר קיבץ עבורנו את כל הפוטג'ים שנחתכו בעריכת הסרטונים שלו מעונת החורף האחרונה ומציג בקליפ הבא את כל הווייפאאוטים שהובילו לאייריאלים המשוגעים שלו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים