ווידאו

הדרך הטובה ביותר לנצל את הזמן זה לגלוש עליו

מאת יואב נקש ינואר 25, 2016

מהו זמן? איך הוא עף, טס, תופס חלק נכבד בחיינו ואנחנו לא יודעים להצביע עליו ולהגיד "הנה הוא, יש לי אותו"? כשלוקחים ת'זמן וחושבים על זה אולי לא נגיע לפשר ההגדרה אבל כן נגיע למסקנה שגלישה היא הדרך הטובה ביותר לנצל את הזמן עד תום מבלי לאבדו. הגולשים הם מבין האנשים היחידים שיכולים להאט ואפילו לעצור את מחוגי השעון, ליהנות מהרגע החולף ולהרגיש את תקתוק השניות.

אם תרצו להמשיך ולחפש משמעות פילוסופית למספר שהתחלף מ-2015 ל-2016, תמצאו את הקליפ גלישה הבא מאירלנד שמסביר בפשטות רבה שזמן זה לא העבר או העתיד אלא ההווה... והוא, גולש. זמן = גלים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים