ווידאו
ווידאותרבות ← היום ה- 21.10.2015: נשבע לכם שהרגע ראיתי את מקפליי על ההוברבורד

היום ה- 21.10.2015: נשבע לכם שהרגע ראיתי את מקפליי על ההוברבורד

מאת יואב נקש אוקטובר 21, 2015

היום זה התאריך שבו מרטי מקפליי חזר לעתיד. מאז 1989, העולם חיכה 26 שנה ל- 21 באוקטובר 2015 בשביל לראות באמת איך העתיד נראה. בשעה 16:29 מרטי מקפליי שוגר לתאריך של היום וגילה שם חידושים רבים שחלקם התממשו וחלקם נשארו בתור חלומות עתידניים.

אולי הסרט לא חזה את העתיד במדויק ועדיין אין מכוניות מעופפות, שרוכי נעלים ששורכים את עצמם, תחנות דלק אוטומטיות או נשיאה אמריקאית אבל הסרט בהחלט צדק בקשר להוברבורד כי נשבע לכם שהרגע ראיתי אחד מרחף עליו... נראה לי שזה היה מרטי :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים