ווידאו
ווידאוגלישה ← דרוס תעשה ביגועים: הנה עוד דרך לפוצץ ת'מסיבה על הפיק

דרוס תעשה ביגועים: הנה עוד דרך לפוצץ ת'מסיבה על הפיק

מאת יואב נקש יוני 06, 2019

מרגישים שצפוף לכם? אין לכם אוויר? שוב תקוע מולכם איזה גולש שחוסם לכם את הטייק אוף? אם התשובה לשאלות היא "כן" אז יש לכך פתרון: תתמרנו ביניהם או שתעברו לחוף אחר.

אם חשבתם שנגיד לכם לזרוק ז' ולדרוס את כל מי שנמצא בדרככם אז תשכחו מזה כי גם הקטע הקצר שלעיל הוא מבויים עם צוות גולשים שתפס פיקוד על הפיק לקידום של חברת גלשני סופט בורד. ואם בכל זאת עברה במוחכם המחשבה איך זה היה נראה אם הפיוז שלכם היה משתחרר על כולם אז התשובה היא "בדיוק ככה".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים