ווידאו

גבוה מעל הגל: טנדם מנקודת מבט של ההיא מלמעלה

מאת יואב נקש אפריל 19, 2016

קלאני וויירה (Kalani Vierra) וקריסטל אפלס (Krystl Apeles) גולשים בעולם של זוגות. השניים שמחזיקים בתואר אלופי העולם לשנת 2015 בגלישת טנדם גולשים כמעט תמיד ביחד על הגלים - הוא למטה, היא למעלה. כשהם על היבשה, הוא עובד בתחנת מכבי האש והיא מאמנת ספורט, אבל כשהם מגיעים אל חוף הים הם הופכים לאחד. לפניכם הצצה חטופה למה שנדרש מהשניים בכדי להיות אלופים בתחומם. בזווית הצילום הייחודית, גבוה מעל הגלים, זה נראה עוד הרבה יותר מרשים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים