ווידאו
ווידאועל גלגלים ← הכי רובוטריק: מאט טומסלו מפרק סקייטבורד ומרכיב ביצועים

הכי רובוטריק: מאט טומסלו מפרק סקייטבורד ומרכיב ביצועים

מאת יואב נקש אוגוסט 23, 2018

במבט ראשון שאלנו את עצמנו אם נשבר לו הסקייטבורד, במבט שני עוד לא הבנו איך הוא מצליח לרכוב כשהציריה משוחררת והקרש חצוי לשניים אבל במבט שלישי נתנו למאט טומאסלו לעשות את הטריקים עם הסקייטבורד השבור והבנו שזה בדיוק הקטע. קטע ענק!

השילובים השונים של חתיכות קרשים, ציריות מעופפות, שברי עץ מסתובבים וטריקים שנראים בלתי אפשריים הם רעיונות מתוחכמים להפליא. השליטה של טומסלו בקרש (ולא משנה כמה הסקייט חבוט ושבור) זה לא משהו שהולך ברגל או שאפשר לנסוע עליו בדרך כלל. דלתות מסתובבות, ציריות משוגעות, חלקי סקייטבורדים שמתפצלים בקיק ומתחברים בפליפ... מאט טומאסלו הוא סוג של רובוטריק.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים