נוסעים לבאלי? אל תשכחו לבקר בקראמאס...

מאת יואב נקש יוני 10, 2016

אם אתם מאלו שתרים אחר הצינור הימני המושלם אז קראמס (Keramas) במזרח באלי הוא היעד שאליו אתם שואפים. בבאלי הרבה מאוד פינות חמדה מעוגלות אבל מבין כולם קראמאס הוא קצת יותר ידידותי לגולש הממוצע. בליין-אפ של הגל החלומי אולי יש קצת צפיפות אבל ברגע שתפסתם בעלות על צינור יחיד הכל נשכח מאחור.

הספוט נמצא במרחק חתירהקצר מהחוף, נשבר מעל ריף לבה ועובד בגאות ולעיתים גם בשפל. כשכל התנאים בשלים הצינור ארוך וחלומי אבל יש גם פעמים רבות עם קירות לביצועים פרוגרסיבים. ככלל, קראמאס הוא ריזורט גלישה אחד גדול שאותו פוקדים גולשים מקצוענים רבים וגם נערכות בו תחרויות. בקליפ הבא סשן חופשי של כריס זאפיס, אדם בנטס, מרטון גרבר, דארמה יאסה בלרונק ודמפאטורה טונג'ו. עוד פיסה מושלמת מגן העדן של הגולשים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים