ווידאו
ווידאוטבע וחי ← אמיתי או מבויים: האם שחקנית הפורנו ננשכה על ידי כריש?

אמיתי או מבויים: האם שחקנית הפורנו ננשכה על ידי כריש?

מאת יואב נקש מאי 13, 2017

לפני מספר ימים התפרסם סרטון שבו מופיעה שחקנית הפורנו מולי קוואלי כשהיא יוצאת מכלוב-כרישים עם חתך עמוק ומדמם בקרסול רגלה. הצילום נראה אותנטי, השחקנית נראית על גבול ההיסטריה אבל יש רבים שמפקפקים באמינותו של התיעוד. הסיבה העקרית? תקיפת הכריש עצמה לא צולמה.

שום דבר מזה לא מנע מהסרטון לצבור יותר מ-15 מיליון צפיות ביוטיוב ומיליוני עיניים בחנו כל פריים ופריים להוכחות על זיוף מקצועי. בפוסט שכתבה קוואלי לאחר המקרה בחשבון האינסטוש שלה היא הודתה למבקשים בשלומה וטענה כי החתך עם 20 התפרים שקיבלה מחלים בקצב מהיר.

אך בכל זאת הספקות לאמינות התקרית נותרו בעינן. מדוע לא צולם רגע התקיפה? איך הכריש הגיע לרגלה ונגס במקום שבו היא נעלה סנפירים? צופים חדי עין שניתחו את הסרטון גם הבחינו בהבדלים בגודל הפציעה בשני פריימים שונים. מעבר לכך, צוללנים טוענים כי כריש לימוני אינו תוקפני בדרך כלל.

אבל תמיד נשאר ספק קטן, אולי בכל זאת היא ננשכה. הכלוב היה רחב, הכריש יכול היה להכניס את ראשו וגם עורו המחוספס או סנפירו יכול היה לגרום לפציעה שכזו. ואולי, היה זה חתך שנגרם בגלל הכלוב... ואולי... לעולם לא נדע.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים